| CreatzaBắ a întrebat:

nu stiu ce mi-a venit cu intrebarea aceastalaughing
Care stie niste nume frumoase de fete/baieti unice, si semnificatia daca puteti. voua ce nume va place ft mult? dau funda la cele mai frumoase si multe. a era sa uit.si niste nume emo de hi5 sa'mi dati si miebig grin thx:X

Răspuns Câştigător
| Mihaela24 a răspuns:

Spre exemplu, mie imi plac foarte mult numele astea:Ariana, Alisa, Medeea sau Alessandra; iar pentru baieti, Mario sau Ayan.Semnificatiile nu le stiu, dar imi plac asa, pur si simpluhappy

3 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Daca numele pare a influenta destinul celui care il poarta, poate ca un baiat ar trebui sa se numeasca Felix, ceea ce inseamna "fericit", iar o fata Larisa, insemnand "gratioasa, placuta".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sj eu vreau niste nume...sunt emo sj nu stiu ce nume sa imi mai pun la hi5...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neda(voce) si Bella