| Aly122 a întrebat:

nu stiu ce naiba sa mai fac, m-am saturat de mama tot timpul se urla degeaba nu o mai suport.am incercat sa ma inteleg cu ea. da e ca vremea azi ii spui orice parca suntem prietene si maine parca e dracu. x(sadmereu gaseste "motive" sa faca pe crizata

Răspuns Câştigător
| nico6 a răspuns:

Buna,te inteleg ca am trecut si eu prin momentele aste, tot ce iti pot spune esste sa nu bagi la suflet si incearca sa nu o bagi in seama.la mine a mers

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pune o incuietoare la dormitorul tau si cand mai face crize te incui acolo si suni la 112 sa vina cei de la interne. Daca te crezi in stare sa suporti galagia lu' maicata treaba ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-i faci o surpriza la care sa se bucure si atunci incearca sa-i spui de ce nu va intelegeti(dar recunoasteti si u vina)

| KamyzZa a răspuns:

Stiu` cum e`... Am avut` aceeasi` problema`...
Dar` abia acum m`i-am dat seama ca mama` vrea` doar sa` ma ajute`...
Dar` eu am`fost` cam incapatanata`...
O` sa-ti dai seama singura`...
Trebuie doar` sa petreceti`ceva` timp impreuna`...
Si daca`mai are nervi` fa`o sa'nteleaga` ca tie nu`ti place asa`...
Succes` happy