| Lady birrrrrrrrrrd a întrebat:

nu stiu ce sa faclaughing
Cum sa slabesc laughing
Am burtastraight facelaughing
Ma ajuta careva?big grin
mersii

6 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Du-te la box.

| RoxannaST a răspuns:

Pai ales acum ca e vara poti sa mananci multe fructe, salate, etc., sa bei multa apa si sa nu mananci paine.
Si ca sa dai jos burta... faci abdomene big grin 2 serii de cate 50 de abdomene fiecare. de exemplu poti sa faci 50 dimineata si 50 seara. sau le face pe toate seara dar cu pauza intre ele.
O sa observi diferenta. Succes! :*

| Lady_4667 a răspuns:

Buna!
Mananci micul dejun, pranzul si cina (nimic intre mese)
Dimineata poti manca ceva de genu` : cacao cu lapte, cereale, un sandwich, sa bei ceai...
La pranz sa eviti cine stie ce mancaruri. Poate fi de-ajuns un castron cu supa.
Seara poti manca o salata, carne la gratar(carnea de pui la gratar nu ingrasa), peste la cuptor, piure, legume...

Cel mai important element dintr-un regim e sa bei multe lichide.De preferat ceai facut in casa si apa PLATA.

Fara sucuri acidulate, snacksuri, fast food...

In fiecare zi sa faci miscare cate 30 de minute. happy
Sper sa te ajute :*
fundita? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci un program strict la mincare, mai economic. Daca maninci azi si miine trebuie sa maninci tocmai poimine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putina atentie la alimentatie; exclude pe cat posibi dulciurile, chips-urile, alunele, fisticul, produsele fast-food si bea mai multa apa.Pentru a slabi din abdomen, incearca exercitiile astea:
- http://www.youtube.com/watch?v=Ss_yNisUL48
- http://www.youtube.com/watch?v=mluijhFQbm4. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch abdomene si alergari