| Anonima9182anonima9182 a întrebat:

Buna!
Nu stiu ce sa fac...imi este frica noaptea sa merg la baie.
Ajutati ma va rog!

Răspuns Câştigător
| gshdyxdjs a răspuns:

Ia o lanterna cu tine.
sau pur si simplu aprinde luminile. dar faza cu lanterna e mai buna daca ai alti oameni pe care i ai putea trezii.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tipa la parinmtii tai sa se scoale si sa measrga cu tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi si gata. Daca te prinde fantoma asta e.O iei logic, nu ai ce sa patesti.

| Andreea_Lazar_1996_OAzz a răspuns:

Aveam si eu aceasta problema.Ma uitam la filme horror si pe lângă asta ma comportam cam urât. Familia mea e foarte credincioasă, dar eu tot nu ma comportam frumos.Si stiu ca si tie iti e frica sa nu apară cineva in oglinda, dar nu te speria, nimeni nu.ti face rău atata timp cat există Dumnezeu. Sfatul meu e sa te rogi in fiecare seara.La mine a functionat.

| Anonima9182anonima9182 explică (pentru Andreea_Lazar_1996_OAzz):

Nu cred in dumnezeu

| Andreea_Lazar_1996_OAzz a răspuns (pentru Anonima9182anonima9182):

Atunci asa o sa patesți mereu.

| Anonima9182anonima9182 explică:

Am reusit pana la urma...incerc sa ma gandesc ca nu mi se poate intampla nimic