| andrei_2217 a întrebat:

nu stiu ce sa ma mai joc online.sa fie ceva cu browser...in afara de :
triburile grepolis bitefight, jocuri cu fotbal si din astea... app ma joc the west pe colorado ma numesc maninmirror cine vrea sa intre in orasul meu?

5 răspunsuri:
| HipstaAlle a răspuns:

Poi... daca esti baiat poti sa joci metin2, pe net ceva cu gadit...nu am idee thinking sorry straight face eu sunt fata si nici eu nu mai stiu ce sa ma joc rolling on the floor

| andrei_2217 explică:

Auzi...decat sa zici asta mai bine raspunzi la intrebare daca stii.sa ies pe afara stiu si eu.

| Bogdy4Boss a răspuns:

Joaca si tu metin2 depinde care vr usor sau greu, dar daca nai jucat niciodata si vr s-a te apuci s-a joci inti metin2ro, deoarece este cel mai greu metin2 si daca vr s-a ajungi un jucator bun trebuie s-a inveti s-a joci pe el.
Sau mai poti jucat si Word of Tanks sau WoW Ziparmu dar eu iti recomand Metin2ro.

Sper ca te-am ajutat.

| Adrian1602 a răspuns:

Mai iesi pe afara frate lasa jocurile astea online ca iti mananca tot timpul.

| Ivan_Laur_1993 a răspuns:

Your link: http://tiwar.net/1105908

titans war este un joc browser (merge si pe telefon, android adica)

ai la dispoziti misiuni, lupte etc

dupa ce ai terminat faza de introducere a jocului ai in dreapta jos butonul settings unde iti poti schimba rasa si denumirea eroului. bafta