| BiaBiBianca a întrebat:

Nu stiu daca e categoria potrivita... dar... asta e! Eu peste 13 zile fac 14 ani dar nu stiu unde sa mi-o serbez! Vreau un loc distractiv, frumos amenajat, sa nu fie de copii mici si sa fie in Bucuresti! Nu conteaza pretul'! Daca stiti un asemenea loc va rog sa-mi spuneti!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu parintii ai vorbit? In special cand spui ca nu conteaza pretul.Sunt parinte si de asta te intreb.Inca esti copil si depinzi de ei.

| BiaBiBianca explică:

Da, mi-au spus ei acest lucru!