| LoveForShania a întrebat:

Nu stiu daca mi-ati citit intrebarile anterioare, dar e vorba despre acelasi baiat. Din nou vorbeste cu mine, am vorbit cu el pe mess si imi tot zice ca ma iubeste tralalala si sincer, chiar cred ca ma iubeste pentru ca la scoala tot se uita la mine si de vreo 7 luni vrea sa fie cu mine. Eu il tot refuz, dar si eu de fapt il plac. Si eu ii stiu parola de la messenger, de la alta colega de a lui, si el nu stie. Am intrat azi pe mess si avea la status,, Ana cand intri pe mess lasa mesaj te iubesc multstraight face ".
Apoi am intrat pe id`ul lui acum cateva minute si m`am uitat la conversatii si am vazut ca acum e cu o prietena,, buna" de-a meacrying
Ii zice ca o iubeste etc. straight face Si i`a zis ca ii place si de mine da` a vazut ca nu imi pasa, dar mie imi pasa. desi nu ii arat.
Si el e genu` de baiat care se da la toate fetele, sa fie cu toate.
Acum nu stiu daca chiar ii place de ea sau vrea sa faca misto, pentru ca cu multe vroia sa faca misto, cu mine nu`!
Si acum nu stiu ce sa fac`! Daca intra pe mess. nu stiu ce sa ii zic`! Nimeni nu stie ca ei doi sunt impreuna, doar eu ca m`am uitat la conversatii. Vreau sa ii dau niste vorbe ca de exemplu :,, Nu vreau sa mai aud de tine. etc." sad
Si prietenei mele,, bune" vreau sa ii dau vreo doi pumni in cap ca de fapt nu e o prietena. sad

1 răspuns:
| dixi9516 a răspuns:

Daca te place asa mult spune-i sa iti arate asta si apoiu mai vb. Daca zici tu ca o place si pe prietena ta atunci uitate mai bine cum se comporta cu el si el cu ea si apoi vei vedea cum sta de fapt treaba. Daca e adevarat ca si ei ii place de prietenul asta al tau atunci poti sa o bati da`1 nu la scoala ca dai de probleme.

Eu cred ca a tot asteptat sa reactionezi si s-a plictisit sa fie refuzat. Poate de asta se da si la alte fete.