| ~< super girl >~ a întrebat:

Buna`!
nu stiu de ce` de la o vreme` sunt foarte emotiva`straight face, plang din orice, pun la suflet repede, ...cum pot scapa de aceste lucruri`?
inainte nu eream asa`sad... dar de cand adolescenta si-a spus cuvantuloh go on...

3 răspunsuri:
| masly a răspuns:

Asa is si eu ak:-I. Nici eu nu eram asa
Cred ca nu este leac pentru problema astasad

| Elena1234456 a răspuns:

Asa sunt si eu. Punem prea mult suflet in toate sad.Pacat.sunt unele fete carora nu le pasa de nimic, altele carora le pasa prea mult, adica noi.Cred ca nu ar trebui sa ne mai pese asa de mult, din pacate nu pot sa iti spun cum scapi de asta, cu aceeasi problema ma confrunt si eu big grin.Cred ca timpul le va rezolva pe toate si noi nu ar trebui sa ne mai stresam asa de multhee hee.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Mda, la fel eram si euhee hee
Nu stiu ce cum sa scapam de asta.
Poate odata cu timpul va trece...sau nu;-?