| anonim_4396 a întrebat:

Numele meu e Alessia şi am 12 ani. Am intrat într-un anturaj prost. Cu droguri, etc. Cum pot ieşi? Totuşi, m-am ataşat de grup, îi consider prieteni. Dar dacă nu fumez, droghez, beau, par o ciudată în fața lor. Apropo, membri grupului: 2 băieți, 2 fete. Deci, cum pot să fac să ies din anturajul ăsta? NU e o întrebare la mişto! Help me!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey Alessia.Pentru inceput eu cred ca ar trebui sa fii sincera cu prietenii tai si sa le spui in fata ca tu nu esti genul care fumeaza, bea sau se drogheaza. Daca te vor accepta asa cum esti inseamna ca ti-au fost prieteni, dar daca nu inseamna ca doar au vrut sa te corupa si pe tine sa fii una de a lor iar in acel caz te-as sfatui sa te distantezi de ei si sa incerci sa iti faci prieteni noi.
Sper ca am ajutat.O zi bună!

| Alessia345 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. ai dreptate. Mulțumesc mult

| anonim_4396 explică (pentru Alessia345):

Cu placere