| Francesca17 a întrebat:

Buna!
O admir pe Selena Gomez in tot ceea ce face si o ador de cand a venit pe Disney Channel :X! Am cautat pe Wikipedia si am auzit ca o mai cheama si Marie! Dar Multe fete spun ca nu este adevarat! Ce sa cred?

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, o cheamă și "Marie", însă se pronunță "Mari" (cu accent pe "i"), și nu "Marie". Wikipedia este una dintre cele mai sigure surse, deci numele complet scris acolo este adevărat.
O zi frumoasă!

| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,
Da,este adevărat o cheamă Selena Marie Gomez.

| Flöricicä a răspuns:

Da,o cheama si marie=>Selena Marie Gomez.Pentru mai multe detalii intra aici.http://www.starmania.ro/star/selena+gomez_jjiq.html

| Tinkabell a răspuns:

Buna!
De fapt ba da o cheama Selena Marie Gomez...nu tot ce zboara se manancawinking si app nu o mai adora atat d mult...iti zic eu nu e ceea ce crezi tu.winking
Cius! :*

Răspuns utilizator avertizat
| IuLiAnA_9496 a răspuns:

Poate nu m crezi dar am fost prietena buna cu selena gomez de oare ce nu-s romanaca si da o mai cheama marie...nu vreau fundahappyDAKA NU MA CREZI N-AM CE FACEsad

| FataFaraNume_1841 a răspuns:

Este adevarat ca o cheama si Marie.