| anonim_4396 a întrebat:

o descriere la about me :d pentru hi5
cele mai multee primesck fundalove struck

4 răspunsuri:
| Detecandy a răspuns:

Iti poti face descrierea cu aceasta :
http://www.crazyprofile.com/survey/create.asp

| SCRD a răspuns:

- Ce s'ar intampla cu mine fara surioara mea ?! :-s As face noptile zile daca n'ar fi ea ! !
- Desi am trecut prin multe suntem inca *PRIETENE* pentru ca nu pOti sa cazi cand tii pe cineva de *MANA*! ?Te iubesc? !"
- NiciOdata n-ai uitat sa fi langa mine…Si eu vOi fi mereu, la fel,langa tine
- Tu ai fost singura care mereu, mereu m-ai ajutat…;xXM-ai salvat atunci cand am simtit ca lacrimile m-au innecat!
- Prietenia nu tine de mOda.nu e ceva ce se pOarta dOar sezOnul acesta.nu se cumpara si nu se vinde.este insa cea mai buna investitie in aceasta viata
- Ele prOvOcator danseaza, pe tOcuri nu pe masa le place bunu` gust si`O dOza de viata
- at cand caz , eu O sa t ajut sa t ridici cand simtzi ca iti e greu vOi fi mereu aici cand tOata lumea te va respinge , eu ,vOi fi aprOape d suflethul tau
- peste t0ate O s` trecem cu capuu`n sus . N` avem una p` alta, asta`i mai presus
- Nu tOate lucrurile ne vOr merge bine.dar vOm trece peste tOate amandOua.tu si cu mine.
- Tot ce ai auzit de nOi stii ca nu e adevarat, hai lasa-ne pe nOi sa-ti aratam cum suntem defapt
- Spune`mi mie ce prObleme ai ca te inteleg... sh eO am trecut prin multe pOate reusesc sa leg O intamplare de alta sh sa realizez ca nOi am fOst facute ca sa traim aman2
- As vrea sa tina capul sus tOate prietenele mele ,Sa stie ca la greu o sa fiu si eu cu ele!
-`Spun tot ce-mi da prin cap.Chiar cand ai vrea sa tac.
`You are my light in the dark``You are the beating in my heart``But that is not enough``Will I ever be by your side``"
- `[TOt ce`am vazut]`[tOt ce`am facut]`[tOt ce`am simtit]`[a fOst pentru ca te-am iubit]`
- Sunt dOar un Om Un viSatOr Ce te iubeSte enOrm
- . NiciodaTa Nu SpuNe Niciodatha`. Nici IntotdeauNa`. Dar Spune`i ca il Iubesjti Ca NiciodaTa Si Pentru totdeauNa
- Imi spuneai ca sunt un inger pentru tine_sunt cuvinte care inima mi-au frant.acum stiu ca`n noptile senine uneori si ingerii mai plang
- Inca de mici ne naStem pentru a iUbi*Astea'S cele mai frumOase momente ale vietii*Cand Se va intampla inSa nu vei Stii*Ii vei Spune dOar atat:"
- Undeva te pastrez mereu in inima mea Sti ca nu te pot uitaa Am sperat ca-mi vei da toata dragostea ta Dar eu un te pot avea
- "[[De ce crezi ca daca ar fi ceva,te-as iubi mai putin?] x
- `I'll be half a life until you come back :]"
- De dragul taU fac orice Si nu reGret - Nu`mi spune mie ca suferi Si ca treci printr`O pasa trista]____[Daca`ti plange inima dupa mine,]____[Inghite`O batista!]____`
- De fieCare DaTha` CanD mi-a fOsTh` maI Greu.IntOthdeauNa Langa mIne a fOsTh` Mereu De fieCare DaTha` CanD Am SuferiTh` NumaI Ea Si Dumnezeu M`au InGrijiTh` ! "
- Stie sa`mi fie prietena fara sa fi facut cursuri speciale !
-Noi 2 amfacut un legamant .cat vom trai pe pamant nimeni sa nu ne desparta . niciodata , niciodata !
- Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile
- o vezi?nu e trista,chiar deloc.zambste suav,are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine.dar ea, deja nu se mai gandeste la tine
- Am luat palme dupa palme, acum dau pumni înapoi
- În trecut toate au disparut, o luam de la.nceput ?i mergem înainte.
- Acum ar trebui sa stii mai clar ce vrei.El are de pierdut,tu esti OK
- Îtsi spun si tsie ce mereu îmi spun si mie : Nu e tocmai totul perfect, dar o sã fie.
- N-am averi ! Dar am prieteni care sã-mi spunã : Te pup, ai grijã de tine . Noapte bunã.
- Pe vorbe` nU Dam`2 baNi...SunTem` manDre ca`aveM` dusmani!
- Dimineatsa parcã nu mai e asa de varã , Mã trezesc si-mi pun zâmbetu` de toamnã!
- totu-i mai ushor atunci cand sunt cu ele doar cu ele.cu prietenele mele ! le numar pe degete caci sunt putine ca ele,raman cu ele.RAMAN CU PRIETENele MEele !
- Mai pune o patura pe inima mea !
- Imi voi aminti de tine la fiecare fulg de nea !
- Usor , usor va trece iarna .
- Hei! Fruntea sus! Lasa atitudinea asta de curca plouata! Viata e frumoasa! Începe cu un zâmbet si lasa suferinta asta!
- Am invazat ca tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
- Bate'n lemn sa n'ajungi ca mine … sunt prea fericita si tie nu'ti sta bine smug
- De ce sunt oamenii tristi: Sunt prizonieri în povestea lor personala. Toata lumea crede ca obiectul vietii acesteia este sa urmeze un plan. Nimeni nu se întreaba daca acest plan e al lui sau a fost creat de altcineva. Strâng experiente, amintiri, lucruri, idei ale altora si asta e mai mult decât pot duce. Dar îsi uita propriile vise.
- Zambetul tau e fals ca de obicei , nici n`ai curaj sa te uiti in ochii ei . Te pierzi usor cand vorbesti despre acea fata , care era preferata ta odata !
- Imi reprosa anturajul si limbajul meu flegmatic , il deranja de fapt ca nu ma mai miscau vorbele practic .
- E timpul sa o uiti pe prietena ta , am sa îti las numarul meu ... Aici nu`i vo rba de tupeu , ci de tot ce putem sa facem tu si eu
- Chiar crezi ca n-as vrea sa ne fie mai bine ? Nu vezi ca tot ce fac cu drag fac pentru tine ? !
- Lasa'ma sa fiuu` cea cu care`ti imparti visele, nu cea care te` face sa te trezesti din ele
- El se consuma in ochii mei fiindca orgoliul e mai puternic .
- Tu o doresti si ea sigur simte , e brutal de frumoasa , te lasa fara cuvinte ... te tine de mâna si`n ochii te priveste . Sunteti genu de cuplu care se potriveste !
- Ce'ai patit papusa de ce te uiti urat la mine ? Ai ceva cu mine , sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine ?
- Raman indragostita de toamna in care mi-ai zis ca vei veni.
- Te simti impins,calcat in picioare si te doare, Cand vezi ca cei din jurul tau ajung sa te doboare
- Ma simt straina in lumea mea, ma crizez, ma tripez. mai vars o lacrima, apoi brusc ma enervez , oare cum as putea sa ti mai zic ca te iubesc ?
- Nu incerca sa imi faci rau ca o sa regreti, Numele o sa ti-l auzi scartaind pe pereti !
- Sunt zile si nopti cand se duc , habar n`ai prin ce am trecut / Nu`ti face griji , eu ma descurc ! / Si orice ar fi de acum inainte / Tine minte , sunt la fel cum m`ai cunoscut .
- De atunci si pana acum a trecut ceva . Si vreau sa stii ca tu inca faci parte din povestea mea !
- Pentru ea sunt niste amintiri care vesnic o sa doara, dar pentru tine e doar o poveste de seara.
- Iar daca voi reusii vreodata sa pot iubi pe altcineva ca pe tine, îti jur ca nu voi uita niciodata ca ai fost totul pentru mine.
- Si spun stop! Relatiei de.o vara.Ca n.am chef sa regret a doua oara!
- Am gre?it ?tiu frate da nu mai am ce sa fac ? Si ce vina am eu ca n.am ?tiut cum e?ti,de fapt?
- Tigara se stinge, ceasul se culca, trenul suiera iritant.Vesnicie.Sunt un copil.ma zbat în sentimente de adolescent.
- Si totusi, imi rezerv dreptul de a ma comporta ca o scorpie daca sunt tratata prost!
- Si te doare când vezi ca nu`mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasaoh go on!
- N`ai cum sa te joci cu viata mea...cineva inaintea ta era expert in asa ceva.
- Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente. :-Fara texte, scenarii` sh v0rbe aiurea spuse de0camdata n`am sa`mi tsin gandurile ascunse! Vise duse de multh timp scurse nuu` regret faptele si vremurile deja apuse
- Incepi sa'mi spui:"S'a terminat!", sh acum regreti ca ai plecat.
- Baietii Din Strada`. Toti Vor Sa Puna Mana .Dar Eo Sunt Doar A Lui`. Si Voi Fi Intotdeauna!
- Nu ma crezi in stare ? Nicio problema Nu ma cred nici eu dar Fereshte'te de ziua in care o sa prind tupeu!
- Suficient de matura ca sa stiu ce vrei . Si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama.
- A? vrea sa te dematurizezi, Sa vii in ploaie ?i sa visezi.
- stiu` ca ma placi`.Da` nu mi-ai spus`...Shi e0` the plac`.Da` nu`i deajuns.
- Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.
- t0tsi` ma` admira`peentru` ca` sunth` copill`si` am` 0` lume` de` vis`...iar` simpla` mea` athingere`...ii` duce`n` paradis` love struck
- Am ramas la fel d` in0centa, diferentsa este ca acum nuu`mi mai e frica d` aparentse . Nuu`mi pasa d` nimeni, iubesc p` cne ma iubeste
- mi-as dori sa mai fiu fetitsa mika • Pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante!"
- E domnisoara care-n fiecare seara,se gandeste tot la el .Stie ce vrea , si ce vrea obtzine . Nu cere niciodata, ca nu-i prea sta in fire.
- O fataa specialaa nu o intalnestii` la oricee pas.Cand nu mai ai sperannte,ea te scoate din impas.
sunthem` píesele` perfecthe` dintr`un` joc` de` sah` pervers`. unde` un` existha` reguli` si` totsi` merg` pe` intheres` love struck
- Traiesc Din Fantezii, Visez La Nebunii E O Poveste` Pe Care O Stiï
- Desi am trecut prin multe , suntem inca impreuna `. Caci nu poti sa cazi , cand tii pe cineva de mana >big grin
- Zi de zi afiseaja zambethu` ei minunat...da nu s`a gasit baiat care sa merithe tot ce are ea de dat.
- Ai vrea sa fi` ca mne sa faci tot ce`tsi doresti crezi ca nu observ cum ma privesti oare mai crezi in povesti

Funda ? batting eyelashes

| ZuZiiii a răspuns:

Uite o descriere,sper sa-ti placa:Buna,ma numesc *** am *** ani nascuta pe *** zodia ***.Sunt inalt/a,slab/a, am parul negru si culoarea ochilor caprui. Sunt frumoas/a dupa parerea mea*** dar conteaza frumusetea interioara in primul rand. Numarul meu norocos este "*", culoarea preferata e ***. Ziua norocoasa este ***. Iubesc muzica pentru ca ma relaxeaza si desigur imi iubesc cel mai mult familia.Sunt muncitor/muncitoare cand trebuie si lenesa. mai mereulaughing.Imi place sa citesc,sa ma plimp, sa fac poze, sa cant si desigur sa dansez.Sunt o fata /un baiat sociabil/a, bun/a la suflet, nu ma enervez foarte repede si cand ma enervez dureaza cel putin o ora pana ma linistesc. asa ca aveti grija.Si mult mai multe.
Va astept pe pagina mea GRABITI-VA.

| Mara_6524 a răspuns:

*Sunt un om simplu, mai simplu decât tine, genul de persoană care vrea atât de multe si obţine!
Imi incep fiecare zi trezindu-ma, uitandu-ma la ceas, si gandindu-ma "Ce fac azi?". Zambesc, si-mi raspund: "Nu-mi pasa."
*Regina.Un pion.O luptătoare.Un fior.O valoare.Un plus de calitate,un minus inexistent.O fată cu acelaşi sentiment!
*She’s so sexy, she’s so hot Every night she’s breaking your heart
*Face pe inabordabila,e un joc ce-l face des,si isi joaca bine rolul,inocenta,chip pervers.
*O tânără actriţă plină de talente. Excelez la capitolul lipsă de sentimente.
* • Intotdeauna pregatita pentru raul care vine • Intotdeauna fericita daca treaba merge bine
• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza
* E doar o fată cât se poate de obişnuită. Care nu are absolut nimic special,are zile in care părul îi stă ca naiba...şi zile în care arată extraordinar.
*Ştiu să râd chiar dacă sufletul îmi plânge, asta este arta de a învinge.
*Suficient de matură să ştiu ce îmi doresc, dar suficient de copilă să mă prefac că nu îmi dau seama.
Fundă?batting eyelashes