| anonim_4396 a întrebat:

Buna
O intrebare pentru baieti!
1.Cum pot atrage atentia unui baiat fara sa ma imbrac indecent,sa arunc trei kg de machiaj pe minelaughing)?
Nu sunt genul sa ma imbrac extravagant,doar ceva simplu,iar eu nu ma machiez niciodata, ma comport civilizat.
Oare un baiat ce apreciaza mai mult?
Cat de mare ai formele,cat machiaj iti pui pe fata,cat de indecent te imbraci sau o fata calculata,imbracata decent, fara machiaj? Astept cat mai multe raspunsuri!
Mersi fain pentru raspuns!

5 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

In zilele de azi, formele si machiajul sunt cele mai apreciate.Tu nu ne-ai spus ce fel de baiat este. Daca tu nu il cunosti, iti dai seama ca noi nici atat. Cati ani aveti? Incearca sa fii mai feminina.Gesturile mereu sunt pe prim`plan.Arata-i ca esti atrasa de el, si putin rimel sau corector nu strica. Poate nu ii place aceasta simplitate a ta.

| neutrino a răspuns:

Eu nu ma machez si nu pot sa ma plang in acest sens. Baietii nu accepta neaparat fetele machiate, oricand si oricum, dar le plac naturaletea si istetimea fetelor.

| T0T a răspuns:

Baietii sunt animale dominate de instinctul sexual in mare parte. Mai suntem putini care apreciem naturaletea si decenta.

| AnOnImUl321123 a răspuns:

Pe mine unul nu ma impresioneaza daca te dai cu 3 kg de machiaj pe fata sau daca ai forme. Pentru mine unul, conteaza mult caracterul, trebuie sa fii tu, sa nu crezi ca daca o vezi pe una ca are 2 kg de machiaj si are forme si asa, trebuie sa fii si tu ca ea. Nu e asa! Trebuie sa fii tu insati si sa te accepti asa cum esti (ma refer la forme, inaltime etc.) Daca tie iti place despre tine, asta e tot ce conteaza, odata si odata tot vei gasi pe cineva care sa te placa asa cum esti si nu asa cum vor ei sa deviiwinking E ok, evident ca coonteaza si sa ai forme nu poti fii scandura si trebuie si putin machiaj pe fata, dar sa nu arati ca un clown laughing Crede-ma ca daca nu te comporti ca o "piti" de aia si nu te dai cu 1 tona de machiaj, ci incerci sa fii tu insati, vei gasi baiatul potrivit pentru tine chiar cand te astepti mai putin :* Nu dispera, balta e plina de peste laughing Seara bunawinking

| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Din ce inteleg eu, trebuie pur si simplu sa ii atragi atentia si sa te si tina minte.

Eu as avea doua optiuni aici:

1. L-as ruga sa ma ajute cu ceva sau sa mearga cu mine pana undeva.

2. I-as trage o palma. Si apoi as pleca. Cu siguranta nu o sa stea deoparte. Sau daca o sa fie prea masca atunci, o sa vina dupa tine. Dar sigur nu te va uita si se va gandi mult la actiunea ta. Iar un om cand se gandeste la tine, ar cam trebui sa aiba atentia indreptate spre tine.