| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru baieti laughing Am 1.70 si 52 kg, picioare lungi, talie cat de cat, dar am asazisele aripioare (mai mult oase, nu grasime laughing ) nu foarte mari dar sunt cum vreo 2 cm mai lata acolo ca in solduri.Din cate stiu baietilor le plac fetele cu corp in forma de para sau asa cv.Am 15 ani.Imi face asta corpul neatragator?

Răspuns Câştigător
| Alexakos a răspuns:

Hmmm... nu prea aici depinde de preferintele fiecarui... unora s-ar putea sa le placi altora s-ar putea sa nu le placi, dar cum descri tu esti chiar ok.