| Loka a întrebat:

O intrebare pentru baieti dar si fete.Baietiilor ce cadouri va plac de ziua voastra.Si pentru fete:Voi ce le-ati dat.Pls am nevoie de sfaturi.In 3 mai e ziua prietenului meu si nu stiu ce sa-i iau.Ma gandeam la un parfum

Răspuns Câştigător
| alinanicoleta99 a răspuns:

1 o bluza
2 cercei
3 postere
4 reviste
5 pantofi
6 bratari
7 agrafe de par in frma de fundita
8 o pereche de bascheti
9 un catel
10 un penar
11 o pereche de botine
12 o pereche de jeans
13 o carte
14 o palarie la moda
15 un sidiu cu muzica original
16 bratarile brieteniei
17 o felicitare
18 o ciocolata
19 o pereche de sosete
20 o jucarie
21 un parfum
22 un sapun
23 farduri
24 un ruj
25 sa faci un calendar cu tine si prietena ta ( e si in cazul baietilor Dar si pentru fete selecteaza :-) bafta!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza ce cadou imi da de ziua mea. Prefer ceva incaltaminte sau haine ca am la parfumuri de ma rup.

| TSO7 a răspuns:

Eu as vrea de ziua mea:
-un scuter;
-echipament intreg de sport;
-role agresive;
-un nou comp;
-un televizor LED.
Dar astea sunt cam scumpe asa ca m-as multumi cu:
-o minge de fotbal;
-un tricou;
-o ciocolata Milka.
Dar cel mai bine ar fi daca nu as primi nimic, doar prezenta :X

| Lavy a răspuns:

Poti sa ii iei o camassa... ca parfumul e prea scump!tongue dar cum vrei.

| MissL a răspuns:

Depinde si in ce buget vrei sa te incadrezi. Poti incerca : o rama foto cu poza voastra si un brelog personalizat pe care sa scrii "iubita ta te adora " sau cine stie ce text ciudat despre voi doi, sau un tricou, sau cum ai spus tu un parfum (asta i-am luat si eu tongue, dl adidas )sau o bratara de argint happy. Multa bafta! :*

| Tops a răspuns:

Poti sa ii faci un tricou la comanda cu numele tau pe el sau al vostru sau ...hai ca ai si tu imaginatie, dar as zice ca tricoul e cea mai buna alegere(mai ales ca vine vara)

| 2hard4u a răspuns:

Mie miar place un sarut din suflet si multa dragoste oferita din partea fete...nu chestii scumpe ceva confectionat(manual) miar place.

| Wheezer a răspuns:

Buna ai putea sa ii iei o inimoara si sa pui poza ta si a lui pe ea si sa i-o daruiesti sau un tricou... ceva la care crezi ca va tine ceva simbolic