| Dazyy a întrebat:

Buna o intrebare pentru cei care sunt pe clasa a 8-a. Cati bani ati dat pentru banchet?

Răspuns Câştigător
| Dedeutza2012 a răspuns:

Eu am dat 152 de lei e chiar foarte ieftin si avem si muzica super mâncarea este foarte buna(un aperitiv, o friptura si o cafea)+ sucurile tortul prajiturile si cadourile pentru profi cu flori cu tot si stam de la 8 pana la ora 7 dimineața.
Funda plizz!

| princess01 a răspuns (pentru Dedeutza2012):

152 lei? serios? mergi doar la restaurant sau faceti si excursie?

5 răspunsuri:
| ZaineaM a răspuns:

Eu 120 lei

| TaylorMomsen a răspuns:

400 lei.

| crazyvioletflame a răspuns:

250 lei! Dar merita!

| Pryynces a răspuns:

Eu am dat 200 de lei. Din care 150 de lei e meniul, iar 50 de lei păstrăm pentru cadourile profesorilor!