| GBF a întrebat:

Buna,o intrebare pentru fete, care epilare este mai eficienta cu crema,epilatorul sau cu ceara? Care tine mai mult timp?(pe picioare)multumesc, am nevoie de raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Andreea19Alina a răspuns:

Fiecare persoana este diferita, deci si timpul de crestere al firului de par este diferit.Eu am epilator de la Braun, insa o data la 3 zile trebuie sa ma epilez, pentru ca firele de par cresc. Facand comparatie cu metodele enumerate de tine mai sus, epilarea cea mai eficienta este cea cu ceara.

4 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Cu epilatorul e cel mai bine dar si cu ceara de asemenea. Nu mai ai probleme cam 2 saptamani. happy

| Lavii007 a răspuns:

Cu epilatorul tine cam cel mai mult si e mai eficienta pentru ca nu raman fire sub piele.

| itzy8 a răspuns:

Cu ceara sau cu epilatorul. big grin

| GBF explică:

happy