| AndreEa_8847 a întrebat:

o prietena de. a mea vrea sa.si faca testul acela sa vada daca mai este virgina. Cum se numeste si cam cat ar costa? E urgent :-s:*

9 răspunsuri:
| Oana4340 a răspuns:

Stai sa ma lamuresc... tu esti acea prietena? Biata fata, are probleme cu memoria. Daca nu isi mai aminteste cu cine s-a tavalit e grav.As fi recomandat o vizita la medicul ginecolog dar cred ca este mai mare nevoie de o vizita la psihiatru\psiholog.

Sper ca te-am ajutat, ar trebui sa ei cateva medicamente pentru memoriewinking.

| Nebuneală a răspuns:

Ce ***' ea nu stie ce a facut?!

| yumeee a răspuns:

laughing, da nu ştie dacă s-a **** sau nu?

| yumeee a răspuns:

Apăi dacă tu la 27 de ani crezi că există un test care zice dacă eşti virgină sau nu...

| Bogdan19999 a răspuns:

Daca a facut-o e inutil. sorry
la 20 de ani poti sa rezolvi. costa dar atunci vei realiza ca nu merita efortul

funda?

| Nu a răspuns:

Se numeste vizita la ginecolog.

| ahaha a răspuns:

Se numeste "m-am****saunuvreodata". Nu exista un asemenea test si nu ar trebui sa fie nevoita sa dea explicatii nimanui.
Himenul poate deveni mai elastic din diverse motive sau se poate rupe, virginitatea din punct de vedere fizic nu mai inseamna nimic in ziua de azi.

| AndreEa_8847 explică:

Vrea sa arate cuiva care n. o crede. ea nu a facut. o cu nimeni. si o cred. Vreau sa-mi spuneti ceva precis : in jur decat ar costa?

| AndreEa_8847 explică:

Daca mie la 27 de ani mai imi trebuie asa ceva. Stiu ca se face un test pentru asa ceva la ginecolog. si m. a rugat s. o ajut. ce dracu e asa greu? Va multumesc pentru nimicul acordatwinking