| blackeyes90 a întrebat:

O sa ma duc in banceht cu colegii mei( sunt in clasa a 12) si vreau sa le fac tot felul de farse. Spuneti-mi si mie niste idei. Si pentru porunci la adevar sau provocare. Pt cele mai bune idei

Răspuns Câştigător
| aLeXa_6208 a răspuns:

Pai de exemplu poti sa le pui superglu sau picatura pe maneru de la clanta si sa pui in sampon mustar.La provokari sau porunki poti sa le spui sa faca morcovi sau nr de la ce nr vrei uh pana la ce nr vrei uh pe usa daca vrei sa stii mai multe contacteazama pe id alexa_scumpika30

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat