| SloOpY a întrebat:

buna... o sa vi se para ciudat ce o sa va poverstesc dar e real totul

Am niste prieteni care au spus ca pe o scena( de la noi din comuna unde se danseaza si se canta in zii de sarbatoare), din prostie au invocat niste spirite pffffffffff. Inainte am zis ca ei mint si e o prostie am mers pe acea scena (eram 4...eu a*** d***si b***) ne-am pus jos si am rostit "invocam aceste spirite sa se arate si sa ne dea un semn" doar eu a*** si d*** pentru ca lui b*** i`a fost frica am stat ce am stat si simteam o briza usoara. Ma gandeam ca e o prostie dupa eu si d*** am coborat de pe scena si A*** a ramas acolo. B*** vroia sa vina si ea pe scena pentru ca a vazut ca nu se intampla nimic si dintr`o data a inceput sa tremure si sa planga am fugit toti de acolo sustinand ca a vazut un om care vroia sa-i faca ceva lui a***. Eu ma gandeam ca minte dar cum sa se preface ca plange? Am mers singura pe scena si am strigat de vreo 3-4 ori "invoc aceste spirite sa se arate si sa imi dea un >semn". B*** s`a speriat si a spus sa plec de acolo ca sunt multi si vor sa`mi faca rau eu mai tare strigam si ea a vrut sa vina dupa mine sa ma opreasca si in momentul in care a facut vreo 3 pasi pe scena a cazut brosc jos. Noi am fugit si am ridicat`o si am mers la monumentul eroilor...acela e la vreo 10 metri de scena. B*** a vorbit cu ei si ei au intrebat de ce am construit scena acolo pentru ca e proprietatea lor si daca ii invocam de mai mult de 5 ori o sa ne faca rau. am mai mers o data cu prietena mea acolo si ea a zis ca spiritele noua nu ne fac nimic
si dintr`o data ea a vazut o fantoma cu o lumanare groasa in mana
Prietena mea cred ca e clar-vazatoare sau ceva de genu`. Ma inspaimanta numai cand ma gandesc. sa nu mai spun ca pe acoperisul scenei sunt urme de papuci si nimeni nu se poate urca acolo.
Diseara vrem sa mergem iar acolo si sa mai aflam cate ceva. Am zis la un profesor cele intamplate si nu ne-a crezut.

ce sfaturi ne dati
va rog sunt disperata
nu o luati ca pe o gluma asta

Răspuns Câştigător
| dragosh_1723 a răspuns:

Pai eu cred ca sunt singurul care cred cele spuse de tine sh vreau sa spun ca nu e nimic ciudat dar daca va este frica mai bine sa nu va duceti acolo pentru ca cine stie ce o sa se intample.la mine in oras exista un bloc in care nu se poate locui tocmai din cauza acestor spirite iar stapanul la lasat la pret de nimic pentru al vinde sh nimeni nu il cumpara! fundaaaaaaaaa:*

8 răspunsuri:
| SloOpY explică:

Dragosh mersi pentru sustinere dar vreau sa stiu de ce tocmai cmbp le vede si le aude si noi nu...

| SloOpY explică:

Nu cred ca erau slujitori ai raiului pentru ca strigau "anatas"...si diavolii vorbesc invers...iar invers citeste si tu

| SloOpY explică:

Ti-am dat...aloo

| KaRy a răspuns:

Sa va vedeti de treaba voastra ca nu exista asa ceva. tongue

| KaRy a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, poate exista, dar cum mie nu mi s-a intamplat niciodata asa ceva imi este foarte greu sa cred. kiss

| dragosh_1723 a răspuns:

Esti sigura karry? prima data nici eu nu credeam dar mi s-a intamplat ceva ciudat iar de atunci am inceput sa ma documentez sh am aflat ca sunt spiritele oamenilor care au fost slujitori rauluiwinking

| dragosh_1723 a răspuns:

Deoarece aia care le este frica le vede sh le aude ...ps:eu nu am vazut o fantoma dar mi s-a intamplat ceva ciudat sh cred in fantome:funda:XX

| dragosh_1723 a răspuns:

Cum ramane cu funda?