| Loryoficial a întrebat:

Orele de la scoa incep dimineata de la 7:30 si cand ma scol in fiecare dimineata la ora 6 am cearcane! ce sa fac sa nu mai am cearcane dimineata cand ma scol.in fiecare zi ma pun seara la 9-10 in pat... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DeadAngel a răspuns:

Batistute cu ceai de musetel in fiecare seara tinele cam 5-10 min.succes:*

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la medicul de familie pentru niște analize de sânge.
Pa, pa.

| Crisu_7532 a răspuns:

Poti incerca Caffeine Roll-On de la Garnier http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0
te dai cu el dimineata, dupa ce te speli pe fata si il lasi sa-ti intre in piele. daca il vei folosi in fiecare dimineata, ar trebui sa observi o ameliorare vizibila a cearcanelor. eu il folosesc si sunt foarte multumita de el.

| marian_7795 a răspuns:

Pai ori te culci mai devreme, ori schimbi scoala, ori mai e o solutie, spalate cu apa rece pe fata cand te scoli si dupa alearga putin.