| NimenixD a întrebat:

Până luni, aş putea să aflu în ce clasă am intrat? Colegii? Nu prea ştiu când afişează la liceu. Aş putea găsii clasele pe net?
Mulţumesc! Fundă happy

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Daca sunt mai multe clase la profilul respectiv, nu poti.Incearca un telefon la secretariat.

| Libelle a răspuns:

Pai,intra pe http://admitere.edu.ro/2011/staticRepI/j/,cauti liceul si profilul tau si cam aia sunt colegii.
A,ca se mai transfera ei,de exemplu de la B la A,cu pile, sau de la un profil la altul la fel, aia e altceva.Asta o sa vezi luni, dar majoritatea cei de pe pagina din Admiteri sunt(30)

| alexutza1183 a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/2011/staticRepI/j/
aici gasesti,alegi judetul si scrie lista tuturor candidatilor,inscrisi in judetul X ordonati alfabetic si jos apare afiseaza,apoi cauti numele tau si in dreapta de tot apare profilul liceului la care ai intrat,apesi pe numele profilului (economic de ex) si iti apare o lista cu toti colegii tai, sper ca ai inteles, succes!

| ccriss a răspuns:

Nu se poate sad