| Biro_Vanessa_Francesca_1991 a întrebat:

Pare greu de crezut, dar in viitor am decis sa studiez la liceul militar din Alba Iulia! Ce medii imi trebuie sa am in general?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 8 in sus

| Graur122342332 a răspuns:

Buna, si eu tot la liceul militar Alba Iulia vreau sa dau.Din cate am vazut si am intrebat anul asta ultima medie a fost de 8, 51 sau 8, 55 (nu mai tin minte exact) pentru avea asa medie ar fi bune numai note de la 8 in sus. 8 fiind destul de mica pentru acest liceu.Mediile tale ar trebui sa fie cam de 8, 9, 10 dar mai multe de 9si 10. Succes in continuare, si poate cine stie. o sa fim colege!