| ___HYfe a întrebat:

Buna, părere despre liceul Nichita Stănescu as vrea și eu va rog. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Foarte buna, pentru toti copii care invata si merg zilnic la scoala si parere rea pentu puturosi si chiulangii, ca nu se tolereaza asa ceva.

| ___HYfe explică (pentru Violleta2022):

Atunci e bine mulțumesc din suflet... știți cumva daca sunt anturaje proaste? Deoarece as vrea sa evit așa cv...

2 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Este un liceu minunat din București! Acolo au terminat mulți prieteni de ai mei