| andreywtza a întrebat:

parintii mei nu sunt de acord cu relatia mea deoarece el are 21 de ani iar eu 16, noi tinem foarte mult unul la celalalt,am continuat relatia pe ascuns dar el acum a zis ca nu mai vrea pe ascuns si ca ne despartim pana o sa fie parintii mei de acord,mie imi este greu fara el,plang in fiecare zi,nu am pofta de mancare, l-as cauta sa-i spun ca il iubesc si sa ne impacam chiar daca va fi pe ascuns dar cu siguranta el nu va mai vrea...imi puteti da si voi un sfat?

1 răspuns:
| Luiza45 a răspuns:

E o diferenta de 5ani totusi. Ii cred pe parintii tai sa nu fiede acord pentru ca esti minora iar el major(poate intra la inchisoare pentru corupere de minori). Mai incearca sa discuti cu parinti tai desi ma indoiesc ca ar fi de acord la urma urmei vor sa te stie in siguranta. Daca va iubeati asa mult prietenul tau va intelege..cand iubesti pe cineva da-i dumul daca se va intoarce vei fi tot acolo dar daca nu..nu are rost sa mai astepti.