| kagome19 a întrebat:

parintii mei vor divorta...ce intrebari vor pune cei de la protectia copilului? scuze pentru categorie nu stiam ce sa aleg.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă tot ai greșit scrierea, trebuia să îți ceri scuze celor doi useri, acum ei sunt puși în eroare de exprimare.
Nu te teme, că nu te mănâncă cei de la Protecția Copilului.
Pa, pa.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce legatura are divortul cu protectia consumatorului?
Daca esti minor te va intreba notarul sau judecatorul (in functie de unde se face divortul) la cine vrei sa-ti stabileasca domiciliul, la mama sau la tata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu inteleg ce treaba are protectia consumatorului cu divortul

| 10roxana10 a răspuns (pentru suntserios):

Unde vezi tu protectia consumatorului? in intrebare schie clar,, protectia copilului,,

| suntserios a răspuns (pentru 10roxana10):

Dupa edit normal ca nu scrie nicaieri.