| Andr33ya a întrebat:

Parul meu este deteriorat si uscat, mi se face farte urat...In urma cu vreo 2 luni l-am tuns scurt, iar acum iarasi s-a tocit.De ce credeti? Ce sa fac
p.s.:Nu e de la placa.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
E normal ca varfurile sa se toceasca mai devreme sau mai tarziu. Poate ar fi bine sa faci o masca regeneratoare parului tau. Uite aici cate ceva:
http://www.divahair.ro/......%AEn_casa!
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Anonima264 a răspuns:

Salut!
1.Oricum parul se toceste mereu si tot ce poti face este ca atunci cand observi varfuri tocite sa le tunzi si o perioada nu vei mai avea varfurile tocite!
2. Poate or fi din cauza samponului pe care il folosesti sau poate apa este prea dura.Te sfatuiesc sa folosesti ca sampon elseve este foarte bun!
Succes!