| selfish lover. a întrebat:

Paticip la un concurs care se numeste "Mesajul meu antidrog" si trebuie sa fac un desen, format A3. Ce desen as putea face pe aceasta tema?

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Doua maini legate cu catuse si un mesaj: ''rupe lantul sclaviei''. sau '' iesi la lumina, nu te-ai saturat de intuneric? '' sau '' planeta are nevoie de oameni sanatosi ''.

| Marii a răspuns:

Pana la urma cine participa? Tu sau noi? Tu te-ai inscris, tie sa-ti vina ideile. Cat mai original. happy

| freehugs a răspuns:

O seringa care sa scrie pe ea SPERANTA...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.filmeeonline.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu fie cu suparare dar e penibil sa spui ca participi la un concurs si sa te folosesti de ideile altora.Mai bine te culci, citesti sau faci altceva daca nu esti in stare sa gandesti cu capu tau...sau in timpu asta cand ai scris pe forum mai bine te gandeai la o idee.