| doolce_5899 a întrebat:

Pe 15 iunie am banchetul ( clasa a VIII-a ) si nu mi-am gasit inca o rochie pe placul meu De fapt am gasit una, dar era groasa si fiind vara, nu o pot lua. Am 46 kg si 1, 60 ( si ceva ). As vrea sa fie sus mai strampta si jos ( sub burta ) sa porneasca larga. P.S.: am si sanii mici si nu pot sa imi iau orice rochie, ca nu imi sta pe mine happy. Multumesc pentru ajutor! Va pup!

Răspuns Câştigător
| LoveMierexD a răspuns:

Buna! Daca ai sanii mici i-ati un sutien cu burete mai gros ca sa-ti poti lua o rochie mai pe placul tau! Eu iti recomand o rochita rosie cu buline, spre exemplu[insa nu sub forma pe care ai mentionat-o tu.]happy
I-ati o rochie stramta si nu lunga, daca vrei sa arati mai sexy. Daca nu, mai orienteaza-te prin magazine!
Te pup si multa bafta, funda? puppy dog eyes