| MikutzaDragutza a întrebat:

Pe 22 iunie este ziua mea.E naspha chestia ca pica vineri si atunci avem serbarea la scoala. Plus ca sambata se poate sa plec la mare depinde cand ia tata biletele.Dar in caz ca nu merg, unde as putea sa imi fac ziua?(nu acasa plizz)
Anii trecuti mi-am facut-o la Mc'Donalds, dar simt ca sunt prea mare pentru. jocurile de acolo! NU pot sa mi-o fac nici la vre un club pentru. ca sunt prea mica! Aaa...era sa uit am 12 ani, clasa aV-a.
Baniii nu prea sunt o problema, deci nu ma prea intereseaza pretul! Dau fundita!

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Esti din Bucuresti? daca da, ai aici ceva care mi se pare super, e un fel de club pentru copii care organizeaza petreceri. pentru varsta ta au cu karaoke, cu street dance, sau cu spectacol de magie, cu fantana de ciocolata, cu baloane de tot felul, alegi tu cam ce stii ca ar prefera invitatii tai si in bugetul alocat http://www.bluparty.ro/petreceri-copii-10-12-ani-10

aici ai tot cu karaoke, discoteca, jocuri pe echipe http://jinglejoy.ro/petreceri.php

La multi ani si distractie placuta - la petrecere sau la mare! :)

| elena1403 a răspuns:

Buna. poti sa te duci cu prietenii sau prietenele undeva la un restaurant, unde sa fie si muzica...