| Carolina_Arena_1995 a întrebat:

pe 3 August merg la o petrecere a unei fete foarte populare și vor fi foarte multe persoane populare si am uitat ca e o petrecere la piscina.Cum sa fac sa ies in evidentă si sa strălucesc?

Răspuns Câştigător
| Ramona7 a răspuns:

Heii, in primul rand sa NU incerci sa iesi in evidenta purtand un costum de baie foarte decupat sau sa incerci sa pari mai matura decat esti, vei stralucii cu siguranta daca vei fi simpla si frumoasa cu un costum de baie vesel in culori de vara cu o codita impletita intr-o parte sau cu o codita draguta la spate, eu cel mai mult apreciez fetele naturale si prietenoase, fii draguta cu oamenii, saluta-i pe toti, fa cunostinta cu ei si fa-te lacuta in modul tau happy sper ca te-am ajutat si succes happy

2 răspunsuri:
| Miree a răspuns:

Nu trebuie să te stresezi cu acest gând! Dacă eşti naturală, ai să vezi că străluceşti! Te poţi duce la o prietenă să te coafeze sau la un salon, porţi o rochiţă drăguţă şi pantofi cu toc. Dar trebuie să ştii şi cum să le porţi!

| AnnaaaMaria a răspuns:

Păi în primul rând trebuie să fii tu. Chiar dacă vrei să ieși în evidență, încearcă doar să fii frumoasă și să exagerezi cu nimic. Poartă o rochiță elegantă, sandale cu platformă/toc înalt, aranjează-ți părul într-un coc lejer și fă-ți un machiaj de seară. Apelează la un/o profesionist/ă sau caută tutoriale pe youtube că sunt din belșug