| lulu girl a întrebat:

pe 9 iunie am banchetul si inca nu mi-am luat de imbracat eu nu stiu cu ce as putea sa ma duc avand in vedere ca sunt slaba sunt mica de statura cam 1.54 si am bustul mic rolling eyes. Ma puteti ajuta sfaturi ceva? happy dau fundita

4 răspunsuri:
| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Deci eu recomand o rochita fara bretele care sa fie putin mai sus de genunchi si tocuri de vreo 6 cm la care poti adauga un bolero in ton cu culoarea rochitei.Asta daca vrei ceva elegant.
Daca vrei ceva mai de distractie in care sa te simti lejer poti opta pentru o pereche de pantaloni albi, cu un top colorat si opincute(balerini) la care bineinteles mai poti adauga accesorii ca: gentuta aceia draguta pe un umar si cam neincapatoare care se poarta acum, margelutze colorate, cercelusi) etc.
BAFTA! si sper ca ti-am fost de ajutor:*:*:*:*

| Meandjustme a răspuns:

Pai daca ai bustul mic. cred ca ar fi bine sa optezi la o rochita cu bretele pentru ca cele fara bretele se concentreaza mult pe bust. O rochita deasupra genunchiului. Daca esti mai micuta iti poti lua niste pantofiori cu tocul putin mai inalt... dar nu exagerat. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin.

| alexa15_9959 a răspuns:

Buna! Si eu am cam aceeasi problema. Obisnuiesc sa ma imbrac sport, dar acum am optat pentru o rochita cu bretele, sub genunchi, balerini si, de ce nu, o gentuta pe umar,"neincapatoare". Oricum, esential e sa te simti tu bine, comod.Alegerea e a ta! Have fun!

| mistikk a răspuns:

Http://www.vicky-martin.com/......20mann.jpg cred ca ceva in genu ti se potriveste perfect;)