| ღKittyღ_1281 a întrebat:

pe antena 1 la acces direct este un roman care a uimit britanicii.am vazut ca in anglia este un concurs(la care a participat acel roman)ca si romanii au talent este exact la fel numai ca nu este steagul romaniei este al angliei...sunt 3 in juriu si 2 prezentatori ca in romania.intrebarea mea este :cum se numeste concurscul de aoclo britanicii au tralent?

1 răspuns:
| HoneyBii a răspuns:

Britain`s got talent [varianta in engleza a Romanii au talent]