| Francesca17 a întrebat:

Buna!
Pe ce Rank sunteti pe TPU?
Eu sunt pe 4761 si acum 3 zile eram pe Rank-ul 8275, am progresat mult in doar 3 zile?
Dau Funda! love struck kiss

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, ai progresat, însă sunt sigură că poți și mai mult. Ideea e să ajuți comunitatea cu cât mai multe sfaturi folositoare, rank-ul nu prea are importanță/relevanță. Eu sunt pe locul 33.
Baftă!

8 răspunsuri:
| Cåpåċεl a răspuns:

Buna.
Eu sunt pe 1783 si acum cateva zile eram pe 1997.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi, dar in afara de asta: de ce esti asa obsedata de rank, de funde si puncte? Eu sunt pe locul 54 daca tot te intereseaza, si nu mi-am propus sa ajung. Doar asa s-a nimerit.

| Dumnezău a răspuns:

Asa,si?! Vrei un premiu?! Al'data.Eu din ce stiam am intrat in primii 200, mi-e bine acolo, da' nu sun alarma ca idiotu' sa ma laud cu rankul.

| Francesca17 explică:

Nu ma laud oameni buni! Am zis ca eu ASA am Ranckul si vreiam sa stiu ce rank aveti si voi! Nu ma intereseaza numarul' de Funde! Sau de puncte nici nu ma intereseaza, de fapt laughing! Sper ca v-am lamurit, dragii mei! Decat sa raspundeti si sa jigniti mai bine nu raspundet deloc sad!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@FrancescutzzaGirl, atunci de ce ceri funde?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P.S: Nu te-am jignit, ti-am pus doar o intrebare nevinovata.

| Francesca17 explică:

Acum nu mai cer...inainte eram la inceput si ai dreptate! Dar eu cand raspund la o intrebare scriu la sfarsitul ei,, Funda?" ca asa scrie majoritatea si fac ceva obisnui dar asta nu inseamna ca ma laud! si despre Rank nu ma intererseaza! Mie imic place sa ajut perosane nu sa stiu rank sau puncte! Iar de funde asa scriu la sf intrebarilor ca am vazut pe toata lumea asa si AM copiat! Dar nu vreau funde! Si nu ma laud cu Rank-ul am intrebat ce rank aveti voi si frumos ar fi sa va spun si eu! Lamurit tuturor?

| DarkBlood32 a răspuns: