| croissant a întrebat:

Pe mess s-a schimbat culoarea la friends anterior era scris cu negru acum e scris cu albastru si l voi e asa? mersi pentru raspunusrile voastre funda si vot

Răspuns Câştigător
| JoAnne9 a răspuns:

Hei.Si mie mi s-a parut ciudat. Am intrebat prieteni si colegi si la ei e la fel.

3 răspunsuri:
| Your0sweet3dream01 a răspuns:

Buna,mda am observat si eu acum cand m-am uitat mai atent la fel e si la mine happy

| NDave a răspuns:

Bună, păi poți alege tu orice culoare vrei sa pui la prieteni!
Du-te la Yahoo Messenger, Si apasa pe Messenger, mai sus de avatar iti apar opțiuni, dai click pe Messenger, și alegi Preferences, o să îți apara un tabel, acolo sunt mai multe categorii, in partea stângă in tabel dai click pe Appearance și acolo o să îți apară mai multe opțiuni, jos, in dreapta o să îți apară Font and color for online contacts si lângă un buton gri, dai click pe el, *acolo scrie fontul pe care îl folosești*, o să îți apară un alt tabel, unde scrie Font:, Size:, Effects și Sample, mai jos de Effects o să îți apară culoarea albastră, dai click pe ea, alegi negru, dai Ok iar Ok, Apply, si apoi Ok. Sper că te-am ajutat! Fundă happy? Vot? happy

| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Si la mine.Ciudat!confused