| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna pe unde s epot gasi ochelari gen... din aceaia care se poarta aacum?

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

La ce ochelari te referi? Care se poartă acum? Din ce m-am documentat eu, ăștia ar fi:
http://www.google.ro/......tp?/search

Ăștia sunt la modă în 2011, așa spune acolo. Păi îi poți găsi la mall, dacă ești din București, dacă nu, încearcă în magazinele mari, sau în cele care au numai accesorii. ( ex. Meli Melo, Zara etc.)

2 răspunsuri:
| Sadiss a răspuns:

La orice magazin de specialitate. magazine de hainde e obicei au si ochelari... eu prefer in general oghielarii gen "Top Gun" (costa intre 10 si 30 de lei)

| Chiuaua a răspuns:

Da fata.nu stiu fata. undeva gen magazin de ochelari fata sau gen online, da ce se mai poarta fata gen?