| Natassha a întrebat:

Pentru 8 martie am tema o scrisoare adresata mamei.
Am scris, dar nu-mi prea place...
Ma puteti ajuta, va rog, cu niste idei? Ms.

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Reda in scris sentimentele pentru mama ta.Scrie cat o apreciezi, cat de mult inseamna pentru tine etc.happy

| ilovemusic a răspuns:

Mamei tale o sa-i placa mai ales daca o scrii din suflet si scrii ceea ce simti tu pentru ea o sa iasa frumoasa.Mama ta n-are nevoie de romane scrie-i pur si simplu ceea ce simti u pentru ea, gandeste-te la ce a facut ea pentru tine de cand esti mica, cand te ajuta la probleme si te sfatuieste.Si sti ca orice ar fi ea o sa fie alaturi de tine mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ce simti.Pentru mama ta nu conteaza sa fie mult si sa vina din partea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut dar nu gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune mintea la contributie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi

My name is miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi mami ca mea ce buna
Tare mult as vrea sa-ti scriu
Dar sunt mica si nu stiu.
Pentru mine, bradul soare,
Iti trimite o scrisoare.
Caci pe foaia din caiet
Uite, a coborat incet.
Un miez galbensi fierbinte
Stiu sa desenez cuminte,
Fara sa ma iscalesc,
Soare-nseamna:""te iubesclove struck; x"".
Cu drag Lauralove struck; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! Tot ce trebuie este sa ii scrii mamei tale ce simpti pentru ea si sa vina din inima ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora spune-mi an ce clasa esti si cu ce te pot ajuta eu te ascult eu ma numesc elena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de opt martie i-am scris mamei o compunere din suflet si ea mea multumit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trandafir rosu deschis te iubestecinea scris te iubeste te saruta niciodata nu te uita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sg *** ua fraiere