| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Pentru baieti:ce fel de fete va plac? mai timide si care stau in banca lor, sau mai tupeiste si uneori mahalagioaice? fizic? blonda cu ochi...aici zicei voi ce va place, eu am dat doar un exemplu. vreau mule raspunsuri va rog.

2 răspunsuri:
| herbalist a răspuns:

Deci eu unul le prefer pe cele timide pentru ca banuiesc ca iti dai si u seama de ce iar daca si u esti la fel nu iti face griji ca iti vei gasi repede pe cinevawinking

| SylviuCatlin a răspuns:

Si eu prefer fetele timide! Sunt sincere si asta imi place la ele! Nu ca toate pitipoancele astea care cred ca le stiu ele pe toate si obtin tot ce vor! Cu mine nu le merge! Si ca fizic: sa fie bruneta cu un par bogat, lung si cu ochii inchisi la culoare aproape negri! Si mai aproape de inaltimea meabig grin aaa si cel mai important sa fie si de o varsta apropiata cu mine!