| nevertoolate a întrebat:

pentru cei care sunt acum clasa a 9a. cum vi s-a parut examenul de admitere la liceu? spuneti-mi despre fiecare materie cate ceva si daca se poate si ce nota ati luat.

Răspuns Câştigător
| Catalina_6831 a răspuns:

@teddyan.asta e examen de admitere, habar nu ai. testele alea nationale dintra 8a inseamna examen de admitere.in fn.deci nu sunt grele,mie mi sau parut foarte usoare, chiar si la mate unde sincer nu stiam nimic.straight face.nu te lua dupa altii care spun ca sunt grele nu-i adevarat, ai sa te convingi.la romana am luat 10, 00 iar la mate 8.si crede-ma ca nu stiu nimic matematica.succes

1 răspuns:
| TeddyAn a răspuns:

Noi nu am dat examen de admitere. La noi s-a luat asa: 50% media claselor 5-8, 25% tezele nationale din cls a 7-a si 25% media testelor nationale din cls a 8-a happy