| KittyLaura a întrebat:

Pentru cei cu experienta in Facebook laughing)Daca vreau sa ma bag intr-o relatie cu cineva imi apare ca am o cerere de relatie in Timeline Reviews. Cum pot raspunde la cerere / unde este Timeline Reviews? laughingFunda! Multumesc!

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cererea de prietenie o găsesti AICI:
http://i.imgur.com/mUAhkWF.jpg
Apoi, îi dai click pe "Confirm", dacă îi accepți prietenia.

Când răspunzi mesajului primit, dai click pe simbolul din mijloc→ http://i.imgur.com/RBBQO3Z.jpg, tot el te va anunța prin cifre, numărul mesajelor primite.

| KittyLaura explică (pentru floresdemayo):

Nu asta era problema mea..Am primit o cerere de relatie si nu stiu unde sa intru sa ii dau accept sau nu!

| KittyLaura explică:

Nu am nicio cerere. Am dar acc la toate!

| KittyLaura explică:

Il am la prieteni si am vrut sa bag In relationship with X, si cand dau Save Changes, imi zice ca deja am o cerere in Timeline Reviews. Si am stat 9 ore sa caut cererea si nu am dat de ealaughing)

| floresdemayo a răspuns (pentru KittyLaura):

Ah, tu la asta te refereai? Fir-ar! : ))
Stii ceva? Deschide profilul tău, si dă click pe View Activity Log. De acolo te duci in Timeline Review, se află pe coloana din stânga. Deschizi cu un click, mai departe știi, dai acceptul! happy Atât.