| Oana_3252 a întrebat:

pentru cine joaca burn baddy p facebook, a incercat sa intru la joc si imi zicea eroare... dc? am incercat de mai multe ori dar nu mi-a mers... dc face asa? nu mi-a mai facut niciodata asa. dau funda!+vot! pentru cine imi rasphappymersihappy:*:*:*:X:X:X:*:*

1 răspuns:
| DeeaMarry a răspuns:

Mie mi s-a mai intamplat. Chiar si acum. Am vrut sa intru si nu am putut. E o eroare de la joc, nu stiu exact. Sigur va merge mai tarziuwinking