| Eu3281 a întrebat:

Buna,pentru inceput țin sa menționeaz ca am 20 de ani,am fost ieri cu un baiat cu care vorbesc de ceva timp și ne vedem.A luat o pastila albastra,mi-a dat și mie una,nu am băut-o ci am pus-o in buzunar... După ceva vreme a mai luat una,la care mi-a dat și mie jumate din a lui,am băut,după un timp am inceput sa vad nu a-mi vad clar când umblam la telefon,vedeam parca in ceata, am inceput sa am mici amețeli și stări de voma.am sunat o prietena,între timp ce vorbeam cu ea începusem sa aud un grup de copii ce se jucau,urlau sad am fost conștientă,am încercat sa îmi duc discuția normal. când sa merg acasa,am urcat in autobuz, erau 2 posibilități,ori era autobuzul plin ori aveam eu halucinații,ajungând acasa mi-a cam trecut, apoi după câteva minute am purtat o discuție cu 2 persoane,dar chiar nu îmi mai amintesc deloc ce am vorbit,in momentul ala mi s-a rupt filmul și nu mai stiu ce am făcut și ce am vorbit,stiu doar ca una din persoane m-a întrebat ce e cu mine și dacă am plans,probabil am avut ochii umezi, apoi după vreo 30 de minute mi-am revenit la normal.seara aducându-mi aminte de pastila pusă in buzunar,am vazut ca avea pe ea un smiley face,era albastra, am vb cu cineva și a zis Ca e ecstasy. vreau niște păreri va rog sad

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Da este foarte posibil sa fie acel drog deoarece asa arata si aceia e senzatia...
Altceva in afara de asta nu mai sti sa fi facut? E bine ca ai luat doar jumatate ca putea fi nasol.Mergi la medic sa vezi daca iti gaseste drog in organism iar daca da ar trebui sa anunti politia deoarece asta putea sa le faca multora.
Nu te mai intalni cu toti dubiosi si nu mai lua medicamente sau bea chesti ca doar nu esti de 5 ani putea fi acid Gama HidroxiButiric si sa fi violata in draci de inca cativa pe undeva si poate si filmata pusa pe internet esti inconstienta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa iei asa, orice pastila iti da cineva? laughing Fereasca dzo. Probabil de asta ai atatea probleme acum