| oceanfreshair a întrebat:

Perusa mea a facut din nou oua,insa tura trecuta lea mancatsad si ma intrebam... daca mananca primul ou, as putea sa le iau pe celelalte si sa le tin invelite intr-un prosop gros ceva? Pentru ca 1.nu vreau sa pierd si puii astia 2. daca mananca prea multe oua voi ajunge la veterinar cu perusa ca tura trecuta si nu cred ca va scapa acum sad ce sa fac? credeti ca ar functiona asta?happy

1 răspuns:
| maryadrana a răspuns:

Eu cred ca va functiona ideea ta.Adica,daca puii nu pot avea parte de o clocire adevarata, atunci tu o poti insera printr-o atmosfera cat mai linistita si caldura cat mai multa!happy Mult succes!