| adelinazrsh a întrebat:

Peste 2 luni am banchetul si as vrea sa dau jos grasimea de pe picioare. Asta este problema mea cea mai mare. A inceput sa devina o frustrare. Nu suport sa ma vad cu patratele pe abdomen si picioare " ciolanoase". Va rog ajutati-ma! Orice dieta si exercitii fizice sau orice alte moduri mai stiti. Multumesc!:*

2 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Mersul pe bicicleta, role. Sari coarda.
Sigur ajuta!

| robyD a răspuns:

Buna. pai poti alerga cel putin 30 de min in fiecare zi, cate 4-5 zile pe saptamana. mai poti merge cu bicicleta, sari coarda...big grin in 2 luni vei da grasimea jos bine'inteles ca nu toata, dar daca tii si o dieta o sa ai rezultate bunicele big grin