| madutza_ubytzik a întrebat:

Peste 3 luni am banchetul si d-na diriginta ne-a spus sa ne gandim la o melodie care sa o catam la sfarsitul anului adica la ora festiva de la banchet. Melodia sa fie legata de scoala(gen ani de liceu) dar nu stiu nici o melodie. M-ati putea ajuta va rog mult! Multumesc anticipat! ByE bYe

Răspuns Câştigător
| rodik a răspuns:

Http://www.versuri-versuri.ro/cautare-versuri-scoala-p1.html. Dupa ce selectezi o piesa deasupra versurilor ai si videoclipul ca sa inveti melodia. Ti-as recomanda Candy, e amuzanta.Sunt inca 7 in afara de aceasta cred ca gasesti una sa-ti placa.

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Noi am cantat Zidul- Pink Floyd (daca nu am scris corect, iertati-ma ) e buna, pentru ca puteti face un cor cu ' teachers`-sa nu radeti dar nu stiu engleza.

| madutza_ubytzik explică:

Termin clasa a 8a

| roxyrocks a răspuns:

Habar nu amthinking eu la banchetul meu, care va fi cam tot atunci, voi face un dans impreuna cu toti colegii si colegele. iar eu voi avea de spus un monolog, pe care l-am facut eu. dar cred ca ar trebui o melodie mai de(despre) adolescenti, sau daca vreti sa impresionati profesorii, alegeti una cu bun gust.sau eventual una populara(pentru a-i impresiona maxim)

| TutiQ a răspuns:

Depinde, daca termini liceul poti alege clasica "Ani de liceu" sau "18 ani" de la Vama Veche. Daca termini gimnaziul nu prea stiu ce ar merge...