| IceCreamDoll a întrebat:

Buna,
Peste aproximativ o luna este banchetul. Suntem in clasa unii care sunt mai retrasi, iar ceilalti pur si simplu ne ignora. Nu de putine ori am auzit si barfe. Cum o sa fie la banchet daca ei acum se poarta asa? Noi, cei mai retrasi o sa stam mai separat, tot asa nebagati in seama? Ma intreb daca o sa ma invite un baiat la dans, mai ales ca jumatate din melodii sunt manele...Nu stiu ce sa fac. Deja am dat banii, deci exclud varianta statului acasa in timp ce ceilalti se distreaza. Ma gandesc cu groaza la ziua banchetului. Funda pentru cine imi spune ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| Roメette a răspuns:

Păi. Nu ar fi corect pentru tine si ceilalţi să fi'ţi ignoraţi!winking Asta inseamna ca ai niste colegi cu fite! Si eu am colegi mai retrasi. dar in nici un caz la vreun party big grin sau altceva nu-i las sa stea pe scaune. Iti propun sa iti vezi de dansul tau si sa nu le acorzi importantawinking Asa poate se simte vreunu sa danseze si cu tine. O sa vezi ca va fi frumoswinking Si iti inchipui ca diriginta/dirigintele nu o sa va lase sa stati pentru ca va duceti sa va distrati. Funda?