| LollypopMe a întrebat:

Peste cateva saptamana.trebuie sa merg la o nunta si nu stiu cu ce sa ma incalt(am 10 ani)Cu ce ma incalt?

9 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Da, balerini, sau mai elegant niste sandalute sau pantofiori cu un toc micut de aceeasi culoare cu rochia sau cu ce te imbraci. Succeswinking! Funda?

| MirelaC a răspuns:

Pentru varsta ta, ar merge niste balerinithinking

| danytkd13 a răspuns:

Hmmm...Ai putea sa iti iei ceva asorta cu rochia sau cu ce o sa te imbraci...si poti sa iti iei niste sandale smug sau balerini mai elegantismug

| LollypopMe explică (pentru danytkd13):

Rochia e mov si am cautat mult sandale sau balerini mov si nu am gasit!

| danytkd13 a răspuns (pentru LollypopMe):

Pai da' nu trebuie neaparat movhappy.
O culoare cu care sa se potriveasca...nu stiu ce sa zic cas' baiat, dar niste balerini cu alb si negruhappy

| LollypopMe explică (pentru danytkd13):

Mersi!

| Breake a răspuns:

Te incalti cu Pantofi, Iti iei si un sacou :X si esti Ca scos din cutie

| LollypopMe explică:

Imi pare rau, dar nu dau funda! Pentru ca nu pot sa aleg un raspuns!