| *** ~_- DeLliAaA -_~ *** a întrebat:

Peste doua zile merg in tabara.Cu ce pot sa ma depilez? Cu crema depilatoare sa big ( sau pig, cum se zicestraight face )? Cu ceara:-)). in niciun >caz:. Crema sau >big:? Funda.kiss

Răspuns Câştigător
| wanda a răspuns:

Eu iti recomand bigul. poti sa te depilezi oricat de mic ai avea parul pe cand cu crema nu te poti depila daca ai parul prea scurt sau ai vreo rana deschisa acolo unde te depilezi. daca folosesti bigul sa il folosesti cu foarte mare grija la genunchihappy

4 răspunsuri:
| aquila_4553 a răspuns:

Cu bicul e mai rapid.si nu stai sa te gandesti oare am ratat vreo portiune. desi sincer eu prefer crema. ma simt mai bine mai ales daca e printre primele dati cand te depilezi.Succes!happy

| madytza_7574 a răspuns:

Cremahappy

| cosminbacau a răspuns:

Bic big pig epilez cine le mai stie. Acum mai e ceva. Unde anume sa scapi de pilozitate?

| cosminbacau a răspuns:

Bic big pig epilez cine le mai stie. Acum mai e ceva. De unde anume sa scapi de pilozitate?