| laura199430 a întrebat:

Buna happy peste putin timp va fi ziua prietenului meu si habar -am ce cadou i-as putea lua... am nevoie de parerei! plzzz big grin

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Să-ţi răspund şi la întrebare - poţi să-i dăruieşti : un lănţişor, un ceas, o inimioară de pluş, un after shave, un tricou/o cămaşă, etc.

Toate cele bune.

| ClassyAsFuck a răspuns:

I-ai...probabil un parfum; o noapte de dragoste...

| Luchius a răspuns:

Numai tu stii ce-i place! Preferintele difera de la baiat la baiat.Eu ti'as recomanda un parfum sau ceva care sa-i aminteasca de tine: o bratara, un lant, un ceas, etc.

| laura199430 explică (pentru Luchius):

La un ceas ma gandeam si eu big grin