| Nothing13 a întrebat:

Peste vreo 8 zile este ziua mea de nastere, si fac 16 ani. Imi puteti da va rog niste melodii? happy Vreau niste nume de melodii noi sar si mai vechi, nu conteaza in ce limba, dar fara manele happy Multumesc mult! :*
Poate fi doar numele, sau link, sau orice :* mercii:
Funda+ voot :*

Răspuns Câştigător
| Dubluve a răspuns:

Corina-roata se intoarce,alex velea-e marfa tare,antonia-nu stau in hawai,alina-tu esti vara mea,sore-beautiful life,andra-inevitabil va fi bine,cabron-frunzele si iarba,giulia-azi,passenger-let her go,Krewella - Can't Control Myself,Lavinia - Queen Of Ice (Da Di Da),Mike Posner - Please Don`t Go,Muneca - In Love With You,Nicole Cherry - Memories,Skrillex & Damian Jr. Gong Marley - Make It Bun Dem,adrian sina-arde ceva,anda adam-amo,aner-remember,antonia-marabou,bruno mars-grenade,pohui,connect-R-da-te-n dragostea mea,lora-capu'sus,inna-spre mare,red blonde-bll,tenerife,marius moga-sus pe toc,vama-perfect fara tine,pink-just give me a reason,sonny-vin,naughty boy-lalala,khaled-c'est la vie, thrift shop, rihanna-diamonds si stay, loredana-viva, poti incerca si cateva cover-uri de lindsey stirling.la multi ani si distractie placuta:*

1 răspuns: