| FataCuDouaFete a întrebat:

plac un baiat rau de tot dar el nu ma observa, este in aceeasi clasa cu mine; nici nu ma baga in seama, ...adica de fiecare cand il privesc ma priveste si el pe mine si mi-a soptit in timpul unui test de la romana ceva; nu da semne ca ma place, dar eu il plac pe el, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Nu stiu daca ar trebui sa faci ceva.Daca te placea, iti dateai seama pana acum, incerca el sa intre cumva in vorba cu tine. Poate nu esti genul lui si se comporta cu tine ca si cu oricare alta colega de clasa. Daca 2 persoane nu se plac si reciproc nu poate fi vorba de o relatie intre cei doi, dar cu siguranta nu este timpul pierdut sa iti gasesti baiatul potrivit pentru tine.Succes!

2 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Nu stiu ce sa faci pentru ca nu ne-ai zis ce varsta aiwinking

| Francky a răspuns:

Incearca sa intri in vorba cu el...Pentru inceput" buna, ce faci" sau mai stiu eu...Un id de YM si pana la urma poate reusesti sa il cuceresti.Iti urez multa bafta!